Blog księgowy

Wpisy

Twoja firma w dobrych rękach

Prowadzanie własnej działalności gospodarczej to wielkie wyzwanie. Należy sprawować piecze nad wieloma projektami, co nie zawsze jest proste. Obowiązki właściciela firmy często wykraczają poza zdobyte wykształcenie. Co zrobić, aby nasza firma była w pełni profesjonalna i przynosiła dochody?

Rzetelnie prowadzona księgowość to klucz do sukcesu. Na rynku istnieje wiele firm, które specjalizują się w obsłudze finansów, jak wybrać najlepszą?

Określ potrzeby swoje i firmy. Jaki rodzaj księgowości będzie dla Ciebie najwygodniejszy? Stacjonarnie, a może online? Tak, dziś możesz przez Internet załatwić wszystkie księgowe sprawy swojej firmy.

Internetowa księgowość w kilku krokach

Po rozpoznaniu oczekiwań Klienta rozpoczyna się proces dopasowania optymalnych rozwiązań. Indywidualne podejście to podstawa sukcesu i dobrej współpracy. Po uzgodnieniu warunków (zakres prac, czas realizacji, wynagrodzenie) należy podpisać umowę i pełnomocnictwa niezbędne do reprezentacji przed organami podatkowymi oraz pełnomocnictwa niezbędne do wysyłki elektronicznej deklaracji do urzędu skarbowego.

Świadczenie usług rozpoczyna się od rejestracji w systemie. Klient ma przez cały czas możliwość podglądu online zaksięgowanych dokumentów oraz może wystawiać faktury sprzedażowe.

Wszelkie dokumenty dostarczyć można osobiście, pocztą tradycyjną lub mailową, a także poprzez firmę kurierską.

Klient jest zawsze pod opieką specjalisty, który prowadzi księgowość i dba o dopełnienie wszystkich zobowiązań wobec urzędu skarbowego.

Wybór księgowości internetowej pozwala być w ciągłym kontakcie ze specjalistami, którzy zawsze służą radą i dążą do rozwiązania wszystkich problemów.

Pamiętaj, że najważniejszy jest Twój komfort. Wybierz specjalistów, którzy zaopiekują się Twoją firmą profesjonalnie i rzetelnie.

Pozdrawiamy, Biurosupport.pl

Leave A Comment